Facebook Psycholog Pedagog ZSP Nietążkowo Facebook Instagram

Poniedziałek, 29 kwietnia 2024 r.
XXVI Otwarte Biegi Uliczno-Przełajowe w Śmiglu.
1.06.2019 r.

1 czerwca w upalnej pogodzie uczniowie naszej szkoły rywalizowali w biegach śmigielskich. W tym roku start i meta biegów zlokalizowana była na stadionie miejskim, trasy biegów w większości poprowadzone zostały drogami gruntowymi. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych młodzież rywalizowała na dystansie 5km. W biegu chłopców bezapelacyjnie wygrał Kacper Taterka, drugie miejsce zajął Jeremiasz Witkiewicz, dalsze miejsca zajęli Adrian Bajstok, Jakub Wojtkowiak, Hubert Cichoszewski. W kategorii dziewczyn trzecie miejsce zajęła Karolina Golembka. W biegu głównym na dystansie 10km wystartował zawodnik UKS Junior Nietążkowo Dominik Marcinkowski który w biegu OPEN zajął 6 miejsce. Wszystkim naszym sportowcom życzymy dalszych sukcesów.

solidarni-z-ukrainą
e-dziennik   „Czas zawodowców BIS|- zawodowa Wielkopolska”|Patronat Politechniki<br />Poznańskiej